A fürdőszoba padlóján találták meg a nőt az Északi körúton - Öngyilkossággal fenyegetőzött

A fürdőszoba padlóján találták meg a nőt az Északi körúton - Öngyilkossággal fenyegetőzött

A fürdőszoba padlóján találták meg a nőt az Északi körúton - Öngyilkossággal fenyegetőzött

Dugólétra segítségével jutottak be a megyeszékhely hivatásos tűzoltói egy nyíregyházi lakásba, az Északi körúton.

A bejelentő elmondása szerint, a volt barátnője öngyilkossággal fenyegetőzött üzenetben, amelynek elolvasását követően a férfi megpróbált bejutni a négyemeletes társasház földszinti lakásába, ám nem tudott. A hivatásos tűzoltók a fürdőszoba padlóján találták meg a hölgyet, akit a mentők kórházba szállítottak.

 

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság

#kapcsolódó

Már árulják a fenyőfákat

Már árulják a fenyőfákat

Megkezdődött a fenyőfa árusítás az ünnepek előtt. Nyíregyháza több pontján...

Ezeket a bébiételeket hívták vissza - Veszélyes lehet

Ezeket a bébiételeket hívták vissza...

A dm elővigyázatosságból babylove termékeket vesz vissza a polcokról.