A fürdőszoba padlóján találták meg a nőt az Északi körúton - Öngyilkossággal fenyegetőzött

A fürdőszoba padlóján találták meg a nőt az Északi körúton - Öngyilkossággal fenyegetőzött

A fürdőszoba padlóján találták meg a nőt az Északi körúton - Öngyilkossággal fenyegetőzött

Dugólétra segítségével jutottak be a megyeszékhely hivatásos tűzoltói egy nyíregyházi lakásba, az Északi körúton.

A bejelentő elmondása szerint, a volt barátnője öngyilkossággal fenyegetőzött üzenetben, amelynek elolvasását követően a férfi megpróbált bejutni a négyemeletes társasház földszinti lakásába, ám nem tudott. A hivatásos tűzoltók a fürdőszoba padlóján találták meg a hölgyet, akit a mentők kórházba szállítottak.

 

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság

#kapcsolódó

HŐSÉG - 40 FOK KÖRÜLI MELEGGEL KEZDŐDIK AZ AUGUSZTUS

HŐSÉG - 40 FOK KÖRÜLI MELEGGEL KEZDŐDIK...

Maximumra kapcsol a nyár. Készítsük fel szervezetünket, a hét második felében...

Még marad a meleg a hétvégén

Még marad a meleg a hétvégén

Még marad a meleg a hétvégén