Súlyos baleset Nyíregyháza és Nagycserkesz között - Gyerekek is sérültek

Súlyos baleset Nyíregyháza és Nagycserkesz között - Gyerekek is sérültek

Súlyos baleset Nyíregyháza és Nagycserkesz között - Gyerekek is sérültek

Vasárnap délelőtt Nyíregyháza és Nagycserkesz között egy autó a nedves útburkolaton megycsúszott, kidöntött egy oszlopot, majd felborult. A mentők a helyszínről két felnőttet és két gyermeket szállítottak kórházba.

#kapcsolódó

Felújítják a Vasvári Pál Gimnáziumot

Felújítják a Vasvári Pál Gimnáziumot

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata 1 milliárd Forint európai uniós...

A NYÍREGYÁZI HAVASSZÉPÉK NYOMÁBAN

A NYÍREGYÁZI HAVASSZÉPÉK NYOMÁBAN

Már évezredekkel ezelőtt előkelő helyekre ültették Japán és Kína császári kertjeiben...