Súlyos baleset Nyíregyháza és Nagycserkesz között - Gyerekek is sérültek
Súlyos baleset Nyíregyháza és Nagycserkesz között - Gyerekek is sérültek
Vasárnap délelőtt Nyíregyháza és Nagycserkesz között egy autó a nedves útburkolaton megycsúszott, kidöntött egy oszlopot, majd felborult. A mentők a helyszínről két felnőttet és két gyermeket szállítottak kórházba.

#kapcsolódó
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata 1 milliárd Forint európai uniós...
Már évezredekkel ezelőtt előkelő helyekre ültették Japán és Kína császári kertjeiben...