Legyél a Diák-polgármesteri Iroda tagja

Unalmasak már az egyedül otthon töltött napjaid, vagy csak szeretnél egy jó csapat tagja lenni? Ha a válaszod igen, a Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda Téged vár!

A Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda aktív, lelkes és ötletekkel teli tagokat keres. Csapattagként vidám hangulatú, szórakoztató programokon, fejlesztő és csapatépítő tréningeken vehetnek részt a diákok. Lehetőségük nyílik a kulturált véleménynyilvánításra, saját ötleteik megvalósítására, beleszólhatnak számos őket érintő kérdésbe. A tevékenység során lehetősége van a fiataloknak Iskolai Közösségi Szolgálat teljesítésére is.

Az iroda üzenetben várja a jelentkezéseket Facebook (nyirdpi) vagy Instagram oldalán (@nyiregyhazi_dpi), vagy e-mailben (nyiregyhazidpi@gmail.com)

Na, elküldted már az üzenetet?

Miért éppen Nyíregyháza?