Hódmezővásárhelyen rendezték a 2016. évi Delfin Országos Úszóbajnokságot a 2006-2007-ben született fiúk és lányok számára. Nyíregyháza színeiben 6 sportcentrumos úszó versenyzett a háromnapos megmérettetésen.
A számos egyéni csúcs mellett Nagy Bence 200 méteres gyorsúszásban bajnok lett (2.35.88), míg Ványi Dávid 50 méter pillangón bronzérmet szerzett (34.31) az igen erős mezőnyben.
Cikk folytatása: http://www.nyiregyhaza.hu/mint-a-delfinek...-2016-06-28

#kapcsolódó
Marozsán Norbert, az Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 12.a...
Elképesztő sikert arattak a nyíregyházi Halász Dávid edzettjei a május 27-én...