Verebes István Nyíregyházára érkezik

Verebes István közönségtalálkozó

VEREBES ISTVÁN JELENÉNEK MÚLTJA: NYÍREGYHÁZA – KÖNYVBEMUTATÓRA (IS) ÉRKEZIK A SZÍNIDIREKTOR

Verebes István nyíregyházi hat évét követően, immár 23 éve él Zalában. Saját bevallása szerint az a bizonyos hat év hozta el pályafutásán a fordulatot, alapozta meg döntéseit egy teljesen új értékrend szerinti élethez -, ami elvezetett jelenéig is. Elmondása szerint mindahányszor visszatér a városba, vagy csak találkozik régiekkel, az számára kizárólag fontos emlékeket idéz. Az idei Vidor Fesztivál alkalmával ÉLETMŰ-díjat kapott, ebből az alkalomból látogat vissza Nyíregyházára, ahol 16-án, szombat délután 4-kor erről is szót ejt, valamint tavaly decemberben és most, októberben megjelent két könyve kapcsán is beszélget múltról, jelenről, színházról és színészekről Gajdos Lászlóval és István Istvánnal a Bencs-villában.

Nyugdíjas találkozót tartottak az Inczédyben

Az Inczédy középiskola szervezésében 2019-ben találkoztak utoljára nyugdíjasok.

Így változik a fogászati ügyelet március elsejétől

Így változik a fogászati ügyelet március...

Az Egészségügyi Alapellátási Igazgatóság tájékoztatása.