Óriási volt az érdeklődés a Városi Jégpályán már a nyitás első napján is

Nézd meg a képket!

November 12-én, pénteken 19.00 órától újra várja a korcsolyázás szerelmeseit a Városi Jégpálya, mivel az éjszakai hőmérséklet már lehetővé teszi, hogy folyamatosan jó minőségű jég álljon rendelkezésre.
A Városi Jégpályán az árak nem változtak, 1000 forintért korizhatnak a felnőttek és 700 forintért a gyerekek.
A közönségkorcsolya kezdési időpontok:
Hétfő-Péntekig: 19.00-20.30-ig
Szombaton: 11.45-13.30, 14.00-16.00, 16.30-18.30, 19.00-21.00
Vasárnap: 09.30-11.15, 11.45-13.30, 14.00-16.00, 16.30-18.30, 19.00-21.00
Az intézmény házirendje:
A Városi Jégpálya "közönségkorcsolya" szolgáltatását az érvényben lévő járványügyi intézkedések és az intézmény házirendje alapján látogatóink az alábbi korcsoport lebontás szerinti előírások betartásával vehetik igénybe:
- 10 év alatti személy: csak védettségi igazolvánnyal rendelkező személy kíséretében léphet be a Jégpálya területére (a kísérő személy köteles a jégfelületen tartózkodni a 10 év alatti személlyel együtt);
- 10-14 év közötti személy: védettségi igazolvánnyal rendelkező személy kíséretében léphet be a Jégpálya területére (a kísérő nem köteles a jégfelületre felkísérni az érintett személyt);
- 14-18 év közötti személy: védettségi igazolvánnyal vagy az alábbi linken található nyilatkozat kitöltését követően olyan kísérő személlyel, aki rendelkezik védettségi igazolvánnyal léphet be a Jégpálya területére (a kísérő nem köteles a jégfelületre felkísérni az érintett személyt);
- 18 év feletti személy: csak védettségi igazolvánnyal léphet be a Jégpálya területére.
A kísérőjegy ára 500 Ft/fő/jégidő.
A nyilatkozat a Jégpályán is kérhető, de a sorban állási idő lerövidítése érdekében kérnénk, akinek lehetősége van rá, kitöltve hozza magával!
Kérjünk a fenti tájékoztatás szíves tudomásul vételét és az abban foglaltak betartását! - írja Facebook oldalán a Nyíregyházi Városi Jégpálya.
Fotók: Szarka Lajos

Újra fizetős a parkolás Nyíregyházán

Véget ért az ünnepi ingyenes parkolási lehetőség Nyíregyháza területén.

Mobilkészülékcsere-támogatási program indul - Bárki kaphat támogatást

Mobilkészülékcsere-támogatási program...

Az új telefonnak 4G vagy 5G képesnek kell lennie.