Vasárnap teszi meg az utolsó köröket az óriáskerék Nyíregyházán!

Igazi látványosság volt a Kossuth téren felállított óriáskerék, ami már csak vasárnapig várja az érdeklődőket!

Egy hónappal ezelőtt ünnepi díszbe öltözött a város, csak az önkormányzat épületének homlokzatára több mint 1 kilométernyi fényfüzér díszítés került. Elkészült a karácsonyi sétány is, az ünnepi látványosságokat a Vállalkozók Nyíregyházáért Egyesület felajánlásának köszönhetően 20 db kis gyökeres fenyőfa egészítette ki. Volt Karácsonyi Varázslat a Kállay Gyűjteményben, a Kossuth téren pedig adventi forgatag várta az érdeklődőket. Ez, ebben az évben új látványossággal is bővült, ugyanis a városlakók a Kossuth téren felállított 30 méter magas óriáskerékről csodálhatták meg Nyíregyháza belvárosát, november 19-től.

Az üzemeltető tájékoztatása szerint az óriáskerék még január 2-ig lesz Nyíregyházán. Szilveszter napján délelőtt 10 órától hajnali 2 óráig fog üzemelni, január elsején szintén délelőtt 10 órától este 9 óráig, és vasárnap lesz az utolsó nap. Délelőtt 10 órától este 9 óráig várja majd a Nyíregyháziakat.

Szigligeti tábor: a Zelk és a Szőlőskerti iskola tanulóival

Szigligeti tábor: a Zelk és a Szőlőskerti...

Élménybeszámoló a Szigligeti Gyermektáborról.

Új aszfaltszőnyeget kap az Ószőlő utca

Az egyik legforgalmasabb út felújítására készülnek a Jósavárosban.