A Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiumának képei:
Vasárnap kezdődött a Házasság hete. A program célja, hogy felhívja a figyelmet...
Kicsit lehűlt a levegő, de jön vissza a jó idő!