Bringaváros 2022 képekben! - Te ott voltál?
Idén is megrendezték Nyíregyházán a Bringavárost. Az esemény célja a kerékpáros közlekedés és a kerékpárutak népszerűsítése. A nap során a városrészeket, illetve a támogatókat kellett felkeresni, és aki 10 pecsétet összegyűjtött, ajándékot kapott.
Fotók: Trifonov Éva
#kapcsolódó
Ha elkerülnétek a tanévkezdéssel járó rohamot a kormányablakban, érdemes még...
Közkedvelt az utasok körében az augusztus 5-étől elérhető új, egységes helyjegy-...