Bringaváros 2022 képekben! - Te ott voltál?
Idén is megrendezték Nyíregyházán a Bringavárost. Az esemény célja a kerékpáros közlekedés és a kerékpárutak népszerűsítése. A nap során a városrészeket, illetve a támogatókat kellett felkeresni, és aki 10 pecsétet összegyűjtött, ajándékot kapott.
Fotók: Trifonov Éva
#kapcsolódó
Mindenkit lesújtott a hír: rövid, de súlyos betegség után 2023. december 17-én...
2023-ban is Nyíregyháza lett a Marketing Fővárosa! Sorozatban negyedszer, idén...