A nyári időszakban sok diák szeretne dolgozni. Több okból is. Legtöbben zsebpénzt szeretnének keresni, de fontos szempont a tapasztalatszerzés is. Megkérdeztük a fiatalokat, ők miért döntöttek a diákmunka mellet a nyári szünetben és hogy érzik magukat?