Milyen diákmunkásként Nyíregyházán?

Milyen diákmunkásként Nyíregyházán?

A nyári időszakban sok diák szeretne dolgozni. Több okból is. Legtöbben zsebpénzt szeretnének keresni, de fontos szempont a tapasztalatszerzés is. Megkérdeztük a fiatalokat, ők miért döntöttek a diákmunka mellet a nyári szünetben és hogy érzik magukat?

#kapcsolódó

Eltűnt kutyust keresnek kétségbeesetten!

Eltűnt kutyust keresnek kétségbeesetten!

Egyik olvasónk kérte, hogy tegyük fel elveszett kutyusuk képét. Aki látta,...

Csuhékiállítás

Csuhékiállítás

A nyíregyházi Ridens iskola dolgozója, Tamaskovics Gáborné, Melinda újabb csuhékiállítással...