Végzősök sikerei magyar nyelvből a Kölcseyben

Végzősök sikerei magyar nyelvből a Kölcseyben

Gratulálunk!

1. helyezést ért el a Kazinczy Ferenc „Szép magyar beszéd!” verseny megyei döntőjében Kenyeres Fanni 12.A osztályos tanuló, így bejutott a országos, Kárpát-medencei döntőbe, amelyet majd áprilisban Győrött rendeznek meg.
Török Ákos 12.D osztályos tanuló 4. helyezést ért el a versenyen.
Felkészítő tanáruk: Dr. Buczkóné Rangoni Claudia
Fanninak és tanárnőnek további jó felkészülést kívánunk a győri versenyre - írja Facebook oldalán az iskola.

#kapcsolódó

Megújult környezetben tanulhatnak a Wesselényi diákjai

Megújult környezetben tanulhatnak a...

Befejeződtek a tanszalonok felújítási munkálatai a Nyíregyházi Szakképzési...

Mozdulj Nyíregyháza! – Március 11-én elmarad a Fitt-jóga

Mozdulj Nyíregyháza! – Március 11-én...

Hívták fel a figyelmet a szervezők.