Végzősök sikerei magyar nyelvből a Kölcseyben

Végzősök sikerei magyar nyelvből a Kölcseyben

Gratulálunk!

1. helyezést ért el a Kazinczy Ferenc „Szép magyar beszéd!” verseny megyei döntőjében Kenyeres Fanni 12.A osztályos tanuló, így bejutott a országos, Kárpát-medencei döntőbe, amelyet majd áprilisban Győrött rendeznek meg.
Török Ákos 12.D osztályos tanuló 4. helyezést ért el a versenyen.
Felkészítő tanáruk: Dr. Buczkóné Rangoni Claudia
Fanninak és tanárnőnek további jó felkészülést kívánunk a győri versenyre - írja Facebook oldalán az iskola.

#kapcsolódó

Címzetes egyetemi tanár címet kapott id. Bárány László

Címzetes egyetemi tanár címet kapott...

Címzetes egyetemi tanár elismerésben részesítette a Nyíregyházi Egyetem id....

Kitárja a kapuit a Zelk-iskola

Kitárja a kapuit a Zelk-iskola

A Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény pedagógusai november...