Nyit a könyvtár és a Váci Mihály Kulturális Központ is!

Nyit a könyvtár és a Váci Mihály Kulturális Központ is!

Dr. Kovács Ferenc polgármester ma közösségi oldalán bejelentette: március 27-étől Nyíregyháza összes kulturális intézménye fogadja a látogatókat!

– Nyit a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár központi könyvtára és Örökösföldi Fiókkönyvtára, valamint a Váci Mihály Kulturális Központ és tagintézményei is – olvasható a bejegyzésben.

#kapcsolódó

Nulladik perc - Nézze meg, hogy áll egy remek komédia Udvaros Dorottyának!

Nulladik perc - Nézze meg, hogy áll...

Itt a Lehozzuk önnek a csillagokat! rendezvénysorozat legújabb meglepetése...

Országos ökumenikus szavalóversenyt rendeznek a Kossuth-gimnáziumban

Országos ökumenikus szavalóversenyt...

Az Úr érkezése” címmel országos ökumenikus szavalóversenyt rendeznek április...