Országos első helyezést szerzett a zrínyis diák

Országos első helyezést szerzett a zrínyis diák

Gratulálunk!

A Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium 9. D osztályos tanulója, Szlávik Ádám az Országos Tollaslabda Diákolimpián 1. helyen végzett!!!

Edzői: Keul Andrea és Gönczi Andrea - írja az iskola Facebook oldalán.

#kapcsolódó

Tavaszi virághagymákat ajánlott fel a NYÍRVV Nonprofit Kft.

Tavaszi virághagymákat ajánlott fel...

Önkormányzati intézmények kapták.

Ingyenesen korizhatnak a diákok Nyíregyházán

Ingyenesen korizhatnak a diákok Nyíregyházán

Már koriznak a diákok a Continental Aréna parkolójában kialakított jégpályán....