A hőség ellenére lecsaphat a vihar, mutatjuk, hol

A hőség ellenére lecsaphat a vihar, mutatjuk, hol

Kedden a gomolyfelhők mellett többórás napsütés várható.

Elszórtan valószínű zápor, zivatar. Az szél zivatarok környezetében átmenetileg erős lehet.
(Forrás: OMSZ)

Kedden az erőteljes gomolyfelhő-képződés mellett többórás napsütés várható. Elszórtan valószínű zápor, zivatar – nagyobb számban a Dunántúl keleti felén és a Duna-Tisza közén.

Az északi, északkeleti szél élénk, elsősorban záporok, zivatarok környezetében átmenetileg erős lehet. A csúcshőmérséklet 23 és 29 fok között várható. Késő estére döntően 15 és 20 fok közé hűl le a levegő – írta az Országos Meteorológiai Szolgálat.

(Forrás: OMSZ)

Estére az ország északi felén nagyrészt kiderül az ég, míg a déli részeken – főként a Dél-Dunántúlon – felhős időre lehet számítani és főként arrafelé előfordulhat zápor, zivatar.

(Forrás: OMSZ)

Az északi, északkeleti szél nagy területen élénk marad. Hajnalra általában 9 és 15 fok közé csökken a hőmérséklet, de a hidegre érzékeny északi völgyekben ennél pár fokkal hűvösebb is lehet.

#kapcsolódó

Az erő hangjai, családon belüli erőszak, történetek és megoldások

Az erő hangjai, családon belüli erőszak,...

Beszélgetés Dr. Bianca Mariana Cigan életvezetési tanácsadóval és meghívott...

Több mint egymillió vendégéjszakát regisztráltak az őszi szünet alatt a hazai szálláshelyeken

Több mint egymillió vendégéjszakát...

Az őszi szünetben közel félmillió vendég indult útnak Magyarországon. A látogatók...