Égett a tarló

Égett a tarló

Száz méter hosszan.

Nyíregyházán, a 338-as számú út mellett száz méter hosszan égett a tarló. A nyíregyházi hivatásos tűzoltók a tüzet egy sugárral és kéziszerszámokkal eloltották. Személyi sérülés nem történt.

Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság

#kapcsolódó

10 év, 1000 élmény – A Korzóban állított ki a szakképzési centrum

10 év, 1000 élmény – A Korzóban állított...

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum fennállásának 10. évfordulója alkalmából...

Lakóházzal egybeépített melléképület és terasz égett vasárnap kora hajnalban a nyíregyházi Simai úton

Lakóházzal egybeépített melléképület...

A lángok kis mértékben a ház egyik szobájára is átterjedtek.