10 éves a Mozdulj Nyíregyháza!

10 éves a Mozdulj Nyíregyháza!

10. születésnapját ünnepelte a Continental Arénában a Mozdulj Nyíregyháza!

A Fitt-Szülinap nevet viselő eseményen Béres Alexandra tartott ingyenes edzést a városlakóknak, ráadásul rögtön duplázott is. Előbb egy senior tornát tartott, majd alaposan megmozgatta a nyíregyháziakat. A kettő között tortával várták a szervezők a résztvevőket, és Dr. Kovács Ferenc polgármester valamint Hornyák Enikő sportreferens megköszönte az Mozdulj Nyíregyházában résztvevő oktatóknak és a helyszíneket biztosító létesítmények vezetőink a segítséget. 

nyiregyhaza.hu

A nap során számos egészségügyi mérés és az egészséges életmódhoz kapcsolódó vásár is színesítette a programot. 

Szerző: Dankó László

#kapcsolódó

 Leköpte a rendőrt

Leköpte a rendőrt

Intézkedés közben nemcsak szidalmazta és becsületsértő kifejezésekkel illette...

A Terrorelhárítási Központ közleménye

A Terrorelhárítási Központ közleménye

A család kívánalma szerint a gyászszertartás nem sajtó nyilvános esemény.