Romantika a jégcsarnokban: jégre viheted a szerelmed!

Romantika a jégcsarnokban: jégre viheted a szerelmed!

Zene, tánc, buli és selfibox; Valentin-napi buli a Városi Jégpályán február 16-án pénteken 19.00-21.00 óráig.

#kapcsolódó

Válasz a hőségre: hétvégére megnyitják az "olasz" medencét is

Válasz a hőségre: hétvégére megnyitják...

Kellemes hűsölést, és fürdőzést kíván a Sóstó – Gyógyfürdők Zrt.!

Adventi koncertet adott a Debrecen Helyőrség Zenekar  Nyíregyházán – Miskolci segítséget kaptak

Adventi koncertet adott a Debrecen...

Tizenegyedik alkalommal csendültek fel dallamok Nyíregyházán, a Csokonai- és...