Mostantól netes felületen jelenthetjük a közvilágítási hibákat

Mostantól netes felületen jelenthetjük a közvilágítási hibákat

A NYÍRVV Nonprofit Kft. tájékoztatása szerint a nyíregyházi közvilágítási hibák bejelentését 2024. május 06. napjától új, beépített hibabejelentő felületen keresztül tehetik meg a NYÍRVV honlapján.

A fejlécben található TÁRSASÁGUNKRÓL menüpont legördülő felsorolásában a KÖZVILÁGÍTÁS feliratra kattintva jelenik meg a bejelentési űrlap. Ennek értelemszerű kitöltését követően küldhetik el észrevételeiket a közvilágítási hibákról. A hibabejelentés azonnal megjelenik a szolgáltató rendszerében, melynek rögzítéséről a bejelentő visszajelzést kap, valamint az elvégzett javításról is tájékoztatást küldenek.

#kapcsolódó

Téli veszélyek - ezekre figyeljünk

Téli veszélyek - ezekre figyeljünk

Ha észlejük, hogy a hőmérséklet fagypont alatti, és eső esik, számíthatunk...

Attenborough 100 – Tárlat a természetvédelem iránti elköteleződésről

Attenborough 100 – Tárlat a természetvédelem...

Több mint negyven alkotásból nyílt kiállítás hétfőn a Nyíregyházi Egyetemen.