Mostantól netes felületen jelenthetjük a közvilágítási hibákat

Mostantól netes felületen jelenthetjük a közvilágítási hibákat

A NYÍRVV Nonprofit Kft. tájékoztatása szerint a nyíregyházi közvilágítási hibák bejelentését 2024. május 06. napjától új, beépített hibabejelentő felületen keresztül tehetik meg a NYÍRVV honlapján.

A fejlécben található TÁRSASÁGUNKRÓL menüpont legördülő felsorolásában a KÖZVILÁGÍTÁS feliratra kattintva jelenik meg a bejelentési űrlap. Ennek értelemszerű kitöltését követően küldhetik el észrevételeiket a közvilágítási hibákról. A hibabejelentés azonnal megjelenik a szolgáltató rendszerében, melynek rögzítéséről a bejelentő visszajelzést kap, valamint az elvégzett javításról is tájékoztatást küldenek.

#kapcsolódó

Értékes Esték: a nyíregyházi rádiózás hőskorát ismerhetjük meg

Értékes Esték: a nyíregyházi rádiózás...

A Nyíregyházi Települési Értéktár Bizottság minden érdeklődőt szeretettel és...

Már működnek a lámpák a Tiszavasvári úton

Már működnek a lámpák a Tiszavasvári...

Üzembe helyezték a két új jelzőlámpás csomópontot a Tiszavasvári úton.