Csütörtöktől ismét kutyamelegre készülhetünk

Csütörtöktől ismét kutyamelegre készülhetünk

Szerdától ismét melegszik az idő, a csütörtökön pedig kimondottan perzselő lesz a hőség.

Hétfőn és kedden még kósza felhők is csak alig lesznek az égen, száraz, napsütéses, mérsékelten meleg időben lesz részünk, 26-32 fokkal. Ezekre a napokra bátran tervezhetünk strandolást, és szerencsére nem lesz az az elviselhetetlen hőség. Azonban nem kell sokat várnunk a forróságra, a következő napokban már megint egyre inkább növekszik a nappali felmelegedés, szerdán 29-34 fok, míg csütörtökön ismét 31 és 37 fok közöttiek lesznek a maximumok, A legmelegebb természetesen ismét délen, délkeleten, az Alföldön lesz. Pénteken 31-38. szombaton és vasárnap 29 és 35 fok közé melegedhet a levegő, az idősebbek készülhetnek az újabb kánikulára.

#kapcsolódó

Kitüntetések és kenyérszentelés az önkormányzati Szent István-napi ünnepségen

Kitüntetések és kenyérszentelés az...

Telepóczkiné Farkas Márta nyugalmazott építészmérnök, az Idősügyi Tanács titkára...

Újabb ösztöndíj-lehetőség egyetemistáknak külföldi tanuláshoz

Újabb ösztöndíj-lehetőség egyetemistáknak...

Külföldön tanulnátok, de nem mennétek olyan messzire? Mutatjuk a részleteket.