Egymillió kilóméteren mentette a sérülteket

Egymillió kilóméteren mentette a sérülteket

27 év után búcsút int az Országos Mentőszolgálatnak Juhász Miklós.

A mentős 15 éven át rohamkocsin teljesített szolgálatot, több mint 1 millió kilométeren hozta-vitte a sérülteket, betegeket. Bajtársai szirénákkal búcsúztatták. A vezető szakápoló nem fordít hátat az egészségügynek, az orvosi ügyeleten vállal munkát.

nyiregyhaza.hu

#kapcsolódó

Űrmisszió után új célok – Kapu Tibor, Nyíregyháza büszkesége a jövőről beszélt

Űrmisszió után új célok – Kapu Tibor,...

A HUNOR (Hungarian to Orbit) nemzeti kutatóűrhajós-program egy jóval nagyobb...

21 060 az új fertőzött, elhunyt 304 beteg

21 060 az új fertőzött, elhunyt 304...

. 5286 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 519-en vannak lélegeztetőgépen.