Egymillió kilóméteren mentette a sérülteket

Egymillió kilóméteren mentette a sérülteket

27 év után búcsút int az Országos Mentőszolgálatnak Juhász Miklós.

A mentős 15 éven át rohamkocsin teljesített szolgálatot, több mint 1 millió kilométeren hozta-vitte a sérülteket, betegeket. Bajtársai szirénákkal búcsúztatták. A vezető szakápoló nem fordít hátat az egészségügynek, az orvosi ügyeleten vállal munkát.

nyiregyhaza.hu

#kapcsolódó

Vadgasztronómiai fesztivál - Mi szem, szájnak ingere, már másodszor

Vadgasztronómiai fesztivál - Mi szem,...

II. ERDŐK - MEZŐK ASZTALA - Vadgasztronómiai Fesztivál 2025. április 26. (szombat)

Mutatjuk, kik kaptak elismerést az Ügyészség Napján!

Mutatjuk, kik kaptak elismerést az...

Az Ügyészség Napja alkalmából Budapesten az Igazságügyi Palota Dísztermében...