Egymillió kilóméteren mentette a sérülteket

Egymillió kilóméteren mentette a sérülteket

27 év után búcsút int az Országos Mentőszolgálatnak Juhász Miklós.

A mentős 15 éven át rohamkocsin teljesített szolgálatot, több mint 1 millió kilométeren hozta-vitte a sérülteket, betegeket. Bajtársai szirénákkal búcsúztatták. A vezető szakápoló nem fordít hátat az egészségügynek, az orvosi ügyeleten vállal munkát.

nyiregyhaza.hu

#kapcsolódó

A Móricz Zsigmond Színház és a Bencs Villa bekerültek a Nyíregyházi Települési Értéktárba

A Móricz Zsigmond Színház és a Bencs...

Nyíregyháza újratelepítésének 271. évfordulója alkalmából a városnapi rendezvénysorozat...

Így változik a fogászati ügyelet március elsejétől

Így változik a fogászati ügyelet március...

Az Egészségügyi Alapellátási Igazgatóság tájékoztatása.