Egymillió kilóméteren mentette a sérülteket

Egymillió kilóméteren mentette a sérülteket

27 év után búcsút int az Országos Mentőszolgálatnak Juhász Miklós.

A mentős 15 éven át rohamkocsin teljesített szolgálatot, több mint 1 millió kilométeren hozta-vitte a sérülteket, betegeket. Bajtársai szirénákkal búcsúztatták. A vezető szakápoló nem fordít hátat az egészségügynek, az orvosi ügyeleten vállal munkát.

nyiregyhaza.hu

#kapcsolódó

Fiatalok a haza szolgálatában

Fiatalok a haza szolgálatában

Fontos érték a hazaszeretet, a bátorság.

Lezártak egy Erasmus+ programot Szatmárnémetivel, de máris folytatják és bevonják Rzeszówot is!

Lezártak egy Erasmus+ programot Szatmárnémetivel,...

Egy 18 hónapos együttműködés ért véget Nyíregyháza és Szatmárnémeti között,...