Egymillió kilóméteren mentette a sérülteket

Egymillió kilóméteren mentette a sérülteket

27 év után búcsút int az Országos Mentőszolgálatnak Juhász Miklós.

A mentős 15 éven át rohamkocsin teljesített szolgálatot, több mint 1 millió kilométeren hozta-vitte a sérülteket, betegeket. Bajtársai szirénákkal búcsúztatták. A vezető szakápoló nem fordít hátat az egészségügynek, az orvosi ügyeleten vállal munkát.

nyiregyhaza.hu

#kapcsolódó

A karácsonyi szünetben kedvezményes belépőjeggyel várja a látogatókat az állatpark

A karácsonyi szünetben kedvezményes...

Érdemes most ellátogatni a Nyíregyházi Állatparkba!

17 új utasvárót helyeztek ki Nyíregyháza különböző pontjaira

17 új utasvárót helyeztek ki Nyíregyháza...

Lakossági igényeket figyelembe véve.