Egymillió kilóméteren mentette a sérülteket

Egymillió kilóméteren mentette a sérülteket

27 év után búcsút int az Országos Mentőszolgálatnak Juhász Miklós.

A mentős 15 éven át rohamkocsin teljesített szolgálatot, több mint 1 millió kilométeren hozta-vitte a sérülteket, betegeket. Bajtársai szirénákkal búcsúztatták. A vezető szakápoló nem fordít hátat az egészségügynek, az orvosi ügyeleten vállal munkát.

nyiregyhaza.hu

#kapcsolódó

Ládamosógép szigetelése melegedett túl és izzott egy nyíregyházi gyárban

Ládamosógép szigetelése melegedett...

Százötven fő hagyta el az épületet.

Országos elismerés – Marketing Gyémánt Díjjal jutalmazták az ÉAK Nonprofit Kft. társadalmi célú kampányát

Országos elismerés – Marketing Gyémánt...

Az ÉAK Nonprofit Kft. 2023-ban ismét Marketing Gyémánt Díj büszke tulajdonosa...