Egymillió kilóméteren mentette a sérülteket

Egymillió kilóméteren mentette a sérülteket

27 év után búcsút int az Országos Mentőszolgálatnak Juhász Miklós.

A mentős 15 éven át rohamkocsin teljesített szolgálatot, több mint 1 millió kilométeren hozta-vitte a sérülteket, betegeket. Bajtársai szirénákkal búcsúztatták. A vezető szakápoló nem fordít hátat az egészségügynek, az orvosi ügyeleten vállal munkát.

nyiregyhaza.hu

#kapcsolódó

Megtelt a Kossuth tér - Ilyen volt a tűzijáték Nyíregyházán

Megtelt a Kossuth tér - Ilyen volt...

Nagyon sokan voltak kíváncsiak a tűzijátékra augusztus 20-án.

10 év sikere – A Nyíregyházi Szakképzési Centrum kitűnőre vizsgázott

10 év sikere – A Nyíregyházi Szakképzési...

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum jubileumi időszakában ünnepi partnertalálkozón...