Bécsből Nyíregyházára átszállás nélkül

Bécsből Nyíregyházára átszállás nélkül

A 2014-es debreceni és kecskeméti vasúti járatnyitást követően az idei évtől már Nyíregyháza is átszállás nélkül elérhető az osztrák fővárosból, amely lehetőség tovább növeli a két ország közötti vendégforgalmat.

Az MTÜ ausztriai külképviseletének stratégiai célja, hogy Kelet-Magyarország is egyre jobban felkerüljön az osztrákok utazási térképére, s ezáltal ismert és kedvelt úti céllá váljon. „Az elmúlt években osztrák beutazás szempontjából fokozatosan megvalósult a magyarországi „keleti nyitás”, miszerint az osztrák turisták számára Kelet-Magyarország évről-évre egyre jobban elérhető és kedveltebb desztináció” – foglalja össze a változásokat Kovács Balázs, az MTÜ bécsi irodájának vezetője. 



turizmus.com

Fotó:internet

#kapcsolódó

Hiába drágulnak a lakások, ők megveszik

Hiába drágulnak a lakások, ők megveszik

A növekvő ingatlanárak ellenére sem csökkent az első lakásukat vásárló fiatalok...

Két napja csökken a halottak és az új betegek száma Olaszországban

Két napja csökken a halottak és az...

Két napja csökken a halottak és az új betegek száma Olaszországban