Már készülnek a tanévnyitóra az egyetemen

Már készülnek a tanévnyitóra az egyetemen

Augusztus 31-én 11.00 kezdődik az ünnepélyes tanévnyitó a Nyíregyházi Egyetemen. A rendezvényt a Kodály Zoltán Kulturális Központban tartják.

A Himnusz és az ünnepi beszédek után, ezen a napon fogadják egyetemi polgárrá a hallgatókat. Majd kitüntetések és a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjak átadására is sor kerül. Jubileumi okleveleket is átadnak, az elsőéves hallgatók pedig esküt tesznek, hogy egyetemi polgárokká fogadják őket.  

nyiregyhaza.hu

#kapcsolódó

A hétvégén halmozták az érmeket a Nyíregyházi Sportcentrum úszói

A hétvégén halmozták az érmeket a Nyíregyházi...

Éremhalmozás Hódmezővásárhelyen

Egészségnap az Aquariusban – Egyre többen figyelnek az egészségükre

Egészségnap az Aquariusban – Egyre...

Harmadik alkalommal rendezett Egészségnapot az Aquarius Élményfürdő, ahol szűrésekkel,...