Régi problémát kíván orvosolni az önkormányzat, ennek sokan fognak örülni!

Régi problémát kíván orvosolni az önkormányzat, ennek sokan fognak örülni!

A szakemberek a beruházás során – a zöldfelület területén – záportározókat telepítenek, amelyek a Kossuth utcai és a Sarkantyú utcai csatornarendszerhez fognak csatlakozni, a csatornahálózat tehermentesítése érdekében. A kivitelezés jelenleg a zöldfelületet, valamint a gyalogos- és a kerékpárutat érinti, ahol forgalomelterelésre kell számítani. A munkaterület átadása szeptember 13-án történt meg, és a tervek szerint 6 hónapon belül be is fejeződnek a munkálatok (a téli leállás függvényében) - számolt be a kivitelezési munkálatokról dr. Kovács Ferenc.

"Elkezdődött a csapadékvíz-hálózat fejlesztése (egy Kassával közös Interreg pályázatnak köszönhetően) a Kossuth utcán, amivel egy régi problémát szeretnénk megoldani" - egy régi csapadékelvezetési problémát kíván orvosolni az önkormányzat. Erről adott hírt a legnagyobb közösségi portálon a város polgármestere!

#kapcsolódó

A Vasváriban mindig történik valami izgalmas - Halloween 2022!

A Vasváriban mindig történik valami...

Sokszínű programmal várták a vasvárisokat az iskolába.

Aranyat hoztak a BOK Csarnokból - Mutatjuk a nyíregyházi sikereket!

Aranyat hoztak a BOK Csarnokból - Mutatjuk...

Gergely Huba súlylökésben bajnok lett, Zajácz Ádám magasugrásban, Kovács Lili...