Közel 25 ezer nyugdíjas kap karácsonyi ajándékcsomagot Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatától

Közel 25 ezer nyugdíjas kap karácsonyi ajándékcsomagot Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatától

A csomagok kézbesítése november 2-án kezdődik el.

Az önkormányzat ebben az évben is karácsonyi csomaggal kedveskedik a nyíregyházi nyugdíjasoknak, immár több mint tíz éve hagyománynak számít ez az év végi meglepetés. A csomag tartalmát minden alkalommal az Idősügyi Tanács javaslata szerint állítják össze. A csomag a tavalyi évhez képest több ünnepi élelmiszert tartalmaz, többek között a kekszek, szaloncukor, méz, tea és kávé mellett már csigatészta is kerül.

#kapcsolódó

Emlékünnepséget rendeznek Nyíregyházán a háború áldozatainak tiszteletére

Emlékünnepséget rendeznek Nyíregyházán...

Megható megemlékezést tartanak május 9-én Nyíregyházán a Felvidék 1947 Egyesület...

Új tigrisnőstény a Nyíregyházi Állatparkban

Új tigrisnőstény a Nyíregyházi Állatparkban

Már látható a Gio nevű hím szumátrai tigris új párja.