Csokiszökőkút - mennyei ízek

Csokiszökőkút - mennyei ízek

A csokit szerintem mindenki szereti, amikor pedig a szökőkútból nem víz, hanem csoki folyik, annál mennyeibb érzést elképzelni sem tudok. Kolonnay István beszélt a csokiszökőkutakról a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában. Nézd meg a videót!

Fotó:Internet

#kapcsolódó

Egy színházas kaland

Egy színházas kaland

A Ridens közel 50 tanulója és dolgozója tekinthette meg az Erkel Színház első...

Önkéntes munka a Szent Imre Katolikus Óvodában

Önkéntes munka a Szent Imre Katolikus...

Napjaink a rohanó világában jó egy kicsit megállni és segíteni másokon.