Digital Warriors R6S - Inczédys honvéd kadétok hozták el az ezüstöt!

Digital Warriors R6S - Inczédys honvéd kadétok hozták el az ezüstöt!

Gratulálunk!

A Magyar E-sport Szövetség Rainbow Six Siege versenysorozatának országos döntője volt a Gamerlandben, ahol remekeltek az inczédys kadétok: a Team Aero csapat szerezte meg a második helyezést. Részletekkel a későbbiekben még jelentkezünk - olvasható az iskola facebook oldalán!

#kapcsolódó

Változnak a felvételi pontszámítási szabályai, itt vannak a legfontosabb részletek

Változnak a felvételi pontszámítási...

Mutatjuk a 2022-es szabályokat.

Már csak az ország egyik felén élvezhetjük a napsütést

Már csak az ország egyik felén élvezhetjük...

Az időjárás tekintetében kettészakad az ország csütörtökön.