Digital Warriors R6S - Inczédys honvéd kadétok hozták el az ezüstöt!

Digital Warriors R6S - Inczédys honvéd kadétok hozták el az ezüstöt!

Gratulálunk!

A Magyar E-sport Szövetség Rainbow Six Siege versenysorozatának országos döntője volt a Gamerlandben, ahol remekeltek az inczédys kadétok: a Team Aero csapat szerezte meg a második helyezést. Részletekkel a későbbiekben még jelentkezünk - olvasható az iskola facebook oldalán!

#kapcsolódó

Megváltoztatják a Pókember egyik karakterét

Megváltoztatják a Pókember egyik karakterét

J. K. Simmons felháborítónak tartja a döntést

Honvédség – Egy év alatt több mint 6400 fő kötött tartalékos szerződést

Honvédség – Egy év alatt több mint...

Több mint 6400 fő kötött tartalékos szerződést a Magyar Honvédséggel az elmúlt...