Ezek a vízórák már nem fognak beázni!
Új, korszerű, beázástól is védett főmérőkre cseréli a vízórákat a NYÍRSÉGVÍZ.
A régi órák még beáztak és tönkrementek, ezeket cserélik városszerte a társasházaknál.

#kapcsolódó
A nyári szünet egyik legjobban várt eseménye idén is a szigligeti táborozás...
Szeptember 20-ától, péntektől a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház...