A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában Árgyellán Edina, a Móricz Zsigmond Színház marketingvezetője és Ruzsilla Arabella önkéntes zsűritag volt a vendég, akik a XV. VIDOR Fesztivál rejtelmeiről mesélt. Kattints a videóért!
#kapcsolódó
Az Újraélesztés Világnapján - október 16-án (vasárnap) - az Országos Mentőszolgálat...
Részletekért kattints ide!