20 év alatt 2000 áldozat - A megmérgezett állatok már hallgatnak

20 év alatt 2000 áldozat - A megmérgezett állatok már hallgatnak

A madarak mérgezése házi kedvenceinkre, de meg az emberre is veszélyes lehet. Erre hívja fel a figyelmet a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-Főkapitányság Bűnügyi Igazgatóság Bűnmegelőzési Osztálya.

Az Elektronikus Lakossági Bűnmegelőzési Rendszer legfrissebb kiadványa szerint 20 év alatt 2000 áldozatot szedett az állatok megmérgezése.   

#kapcsolódó

Mentő csapattal segíti a törökországi földrengés áldozatait a Katolikus Karitász

Mentő csapattal segíti a törökországi...

Törökország tegnap négyes vészhelyzeti fokozatot jelentett be.

Új trafóházat kapott a Fürdő utca

Új trafóházat kapott a Fürdő utca

Vadonatúj, nagyteljesítményű transzformátorházat épített ki a szolgáltató a...