20 év alatt 2000 áldozat - A megmérgezett állatok már hallgatnak

20 év alatt 2000 áldozat - A megmérgezett állatok már hallgatnak

A madarak mérgezése házi kedvenceinkre, de meg az emberre is veszélyes lehet. Erre hívja fel a figyelmet a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-Főkapitányság Bűnügyi Igazgatóság Bűnmegelőzési Osztálya.

Az Elektronikus Lakossági Bűnmegelőzési Rendszer legfrissebb kiadványa szerint 20 év alatt 2000 áldozatot szedett az állatok megmérgezése.   

#kapcsolódó

Ne dobd ki az iskolatáskád!

Ne dobd ki az iskolatáskád!

Az ÉAK Nonprofit Kft. 2023. július 12. és augusztus 24. között gyűjtőakcióval...

Strandok Éjszakája – Az élményfürdő is csatlakozott az országos kezdeményezéshez

Strandok Éjszakája – Az élményfürdő...

Nyíregyháza is csatlakozott a 15. Strandok Éjszakája kezdeményezéshez, így...