20 év alatt 2000 áldozat - A megmérgezett állatok már hallgatnak

20 év alatt 2000 áldozat - A megmérgezett állatok már hallgatnak

A madarak mérgezése házi kedvenceinkre, de meg az emberre is veszélyes lehet. Erre hívja fel a figyelmet a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-Főkapitányság Bűnügyi Igazgatóság Bűnmegelőzési Osztálya.

Az Elektronikus Lakossági Bűnmegelőzési Rendszer legfrissebb kiadványa szerint 20 év alatt 2000 áldozatot szedett az állatok megmérgezése.   

#kapcsolódó

Letartóztatásban az emberkereskedők

Letartóztatásban az emberkereskedők

Kiszolgáltatott helyzetben lévő nőket dolgoztattak prostituáltként.

Felújítják a járdát és a kerékpárutat a Szalag utcán

Felújítják a járdát és a kerékpárutat...

Megújul a járda és a kerékpárút a Szalag utcában, a munkálatok ideje alatt...