Flashmobot szerveznek a Tánc Világnapja alkalmából

Flashmobot szerveznek a Tánc Világnapja alkalmából

Szeniorörömtánc-oktatók Országos Egyesülete, az Idősbarát Egyesület és a „Színezzük szebbé” Szenior Örömtánc csoportok a Tánc Világnapjára kívánják felhívni a figyelmet.

Úgy vélik, hogy a tánc közös élményt, nevetést jelent és segít megőrizni az egészséget.

Helye: Nyíregyháza, Korona hotel előtti tér

Ideje: 2025. 04. 29. 15.30-17.00-ig

Az eseményről Szabó Jánosné Anikó okleveles örömtánc oktató és régió koordinátor számolt be.

#kapcsolódó

Pénz vagy halál! – mondta a 15 éves vádlott a sértettnek

Pénz vagy halál! – mondta a 15 éves...

Rablás bűntettével vádolja az ügyészség azt a két 15 éves fiút, akik idén nyáron...

Iskolaelőkészítőre várják a kicsiket és a szüleiket a Bembe

Iskolaelőkészítőre várják a kicsiket...

Iskolaelőkészítő foglalkozással várja a Nyíregyházi Bem József Általános Iskola...