NYÍREGYHÁZA JAROSLAWBAN

NYÍREGYHÁZA JAROSLAWBAN

„Lengyel, Magyar- két jó barát” a kezdősora annak a mondásnak, amelyet Lengyelországban és Magyarországon szinte mindenki ismer.

Ez a több történelmi korszakon átívelő kapcsolat pedig az elkövetkező napokban még inkább megerősödik, hiszen most tartják Lengyelországban az V. Lengyelek-Magyarok-Erdélyiek Barátságának Napját a Jaroslaw-i Apátságban.


Cikk folytatása: http://www.nyiregyhaza.hu/nyiregyhaza-jaroslawban-2016-09-10


#kapcsolódó

Kutató táborban a nyíregyházi középiskolások

Kutató táborban a nyíregyházi középiskolások

Hogyan mutathatók ki bizonyos betegségek az emberi könnyből, miként állítanak...

A Páva középdöntőjében a Nyírség!

A Páva középdöntőjében a Nyírség!

A Fölszállott a Páva! tehetségkutató műsor harmadik elődöntőjében sikeresen...