Tűz ütött ki egy gyrososnál az Állomás téren

Tűz ütött ki egy gyrososnál az Állomás téren

Tűzesethez riasztották a nyíregyházi hivatásos tűzoltókat kedden délután az Állomás térre.

Az arra járók sűrű, sötét füstöt láttak felszállni az egyik vendéglátóhely épületéből, a helyszínre érkező egységek pedig azonnal megkezdték a beavatkozást.

A riasztást követően a tűzoltók néhány percen belül a helyszínre érkeztek, ahol teljes védőfelszerelésben, légzőkészülékkel felszerelve kezdték meg az oltási munkálatokat. A beavatkozás során létrákat is használtak, mivel a füst az épület tetőszerkezete felől is nagy mennyiségben távozott.

A tűz fészkének felkutatása érdekében a tűzoltók megbontották a tető egy részét, így próbálták megakadályozni a lángok továbbterjedését és feltárni a rejtett izzásokat.

Az eset körülményeiről, valamint arról, hogy személyi sérülés történt-e, egyelőre nem érkezett hivatalos tájékoztatás.

Amint újabb információk állnak rendelkezésre, cikkünket frissítjük.

#kapcsolódó

Strandszezon – A Tófürdő után a Parkfürdő is megkezdte részleges működését

Strandszezon – A Tófürdő után a Parkfürdő...

A nyárias idő beköszöntével egyre többen keresik fel a nyíregyházi strandot....

Don Juan mindenütt hódít - Nyíregyházán az ő gazdag története, sőt élő- és háttértörténete bontakozik ki a színpadon

Don Juan mindenütt hódít - Nyíregyházán...

Horváth Illés újabb rendezését láthatja a Móricz Zsigmond Színház közönsége,...