Emlékezzünk meg közösen!

Emlékezzünk meg közösen!

Október 6. az aradi vértanúk emléknapja, nemzeti gyásznap Magyarországon. Az aradi vértanúk azok a magyar honvédtisztek voltak, akiket a szabadságharc leverése után az 1848–49-es szabadságharcban játszott szerepük miatt Aradon végeztek ki. Nyíregyházán is megemlékezünk rájuk. Az ünnepi programról dr. Ulrich Attila, Nyíregyháza alpolgármestere beszélt a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában.

#kapcsolódó

Újra Helló Nyíregyháza rendezvény!

Újra Helló Nyíregyháza rendezvény!

Jön Nyíregyháza tavaszcsalogató rendezvénye! Április 20-án a Kossuth téren!...

FILHARMÓNIA SZEZONBÉRLET

FILHARMÓNIA SZEZONBÉRLET

Hamarosan kezdetét veszi a Filharmónia Szezonbérlet 2017-2018-as nyíregyházi...