Október 6. az aradi vértanúk emléknapja, nemzeti gyásznap Magyarországon. Az aradi vértanúk azok a magyar honvédtisztek voltak, akiket a szabadságharc leverése után az 1848–49-es szabadságharcban játszott szerepük miatt Aradon végeztek ki. Nyíregyházán is megemlékezünk rájuk. Az ünnepi programról dr. Ulrich Attila, Nyíregyháza alpolgármestere beszélt a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában.
#kapcsolódó
Jön Nyíregyháza tavaszcsalogató rendezvénye! Április 20-án a Kossuth téren!...
Hamarosan kezdetét veszi a Filharmónia Szezonbérlet 2017-2018-as nyíregyházi...