Újabb nyíregyházi az X-Faktorban
Márföldi Életke bejutott az X-Faktor táborába. A 17 nyíregyházi lány, már gyerekkora óta énekel, most pedig egy igazi megmérettetésen is részt vett, ahol eddig jól szerepelt. Nézd meg mit énekelt, ha lemaradtál róla!
#kapcsolódó
A sikerhez vezető út első állomásai - avagy hogy légy a szerencséd „Glovácsa”...
Boldog Születésnapot! Kitárta kapuit a 35 éves Nyíregyházi Televízió!