Térj be a mentőkhöz és távozz újraélesztőként!

Térj be a mentőkhöz és távozz újraélesztőként!

Az Újraélesztés Világnapján - október 16-án (vasárnap) - az Országos Mentőszolgálat Nyíregyháza Mentőállomása megnyitja kapuját a lakosság előtt.

Az érdeklődő felnőttek és gyerekek 9 óra és 17 óra között érkezve rövid és gyakorlatias újraélesztés-oktatásban vehetnek részt. Az ezen a napon országszerte megvalósuló program célja, hogy minél többen megtanulják az életmentés legegyszerűbb mozdulatait, és felhívjuk a figyelmet arra, hogy a vészhelyzet felismerése, a gyors segélyhívás és az azonnali elsősegély életeket menthet.

Látogasson el családjával a mentőkhöz, legyen Ön is Életmentő!

#kapcsolódó

Újévköszöntő sorjáték óvodásoknak a Bemben

Újévköszöntő sorjáték óvodásoknak a...

A Nyíregyházi Bem József Általános Iskola ebben az évben is megrendezi hagyományos,...

Kiállítás a Nyíregyházi Egyetem hallgatóinak alkotásaiból

Kiállítás a Nyíregyházi Egyetem hallgatóinak...

A Pál Gyula Terem programajánlója.