MÁTÓL A MOZIKBAN AZ INFERNO

MÁTÓL A MOZIKBAN AZ INFERNO

A Da Vinci-kód és Az angyalok és démonok nagysikerű filmek után, megérkezett Dan Brown legújabb regényének moziváltozata – az Inferno, melyet Nyíregyházán is végigizgulhatunk.

Az elképesztően akciódúsnak ígérkező Inferno még nagyobb különlegessége, hogy nagyrészt Magyarországon játszódik, így talán még izgalmasabb számunkra, hiszen ismerős budapesti helyeken láthatjuk viszont Tom Hanks-t, Felicity Jones-t és Ben Foster-t.




Fotó, videó: Internet 

#kapcsolódó

Februárban is Krúdy Art Mozi!

Februárban is Krúdy Art Mozi!

A szabadság 50 árnyalata február 7-től a Krúdy Art Moziban!

Premier előtt az új Star Wars

Premier előtt az új Star Wars

December 13-án (szerdán) 19.15 kezdettel premier előtt vetíti a Star Wars:...