Meghalt egy nyíregyházi férfi a Kossuth téren

Meghalt egy nyíregyházi férfi a Kossuth téren

Figyeljünk egymásra.

Meghalt hétvégén egy 44 év körüli férfi a Kossuth téren.

Egy járókelő lett figyelmes rá, hogy egy férfi a földön fekszik. Hívta a mentőket, akik 40 percig küzdöttek az életéért, de sajnos már nem lehetett megmenteni.

A férfi évek óta életvitelszerűen tartózkodott az utcán.

#kapcsolódó

Visszatér az igazi tél: mínusz 8 fok és havazás várható

Visszatér az igazi tél: mínusz 8 fok...

Visszatér az igazi tél: mínusz 8 fok és havazás várható

Újabb forgalomkorlátozás Nyíregyházán - Szépül a város

Újabb forgalomkorlátozás Nyíregyházán...

Ne megszokásból közlekedjenek.