Elmarad Nyíregyházán az idei Tirpák Fesztivál

Elmarad Nyíregyházán az idei Tirpák Fesztivál

Elmarad Nyíregyházán az idei Tirpák Fesztivál

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata tekintettel a járványügyi helyzetre, az idei évben nem rendezi meg szeptemberi nagyrendezvényét, a Tirpák Fesztivált.

Ezúton is kérik a gasztronómiai programokat kedvelő nagyközönség szíves megértését.

#kapcsolódó

Jótékonysági est a Művészetiben

Jótékonysági est a Művészetiben

Jótékonysági estre várja február 6-án a művészetkedvelő közönséget a Nyíregyházi...

„Lehozzuk Önnek a csillagokat”

„Lehozzuk Önnek a csillagokat”

Harmadik éve szervezte meg a Váci Mihály Kulturális Központ a „Lehozzuk Önnek...