Jótékonysági est a Művészetiben

Jótékonysági est a Művészetiben

Jótékonysági estre várja február 6-án a művészetkedvelő közönséget a Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium.

 A 17.30 órakor kezdődő esten kiállítás nyílik a képző- és iparművészeti tagozatos tanulók alkotásaiból, majd 18 órától az iskola diákjai lépnek fel a II. emeleti hangversenyteremben.

A jótékonysági esten befolyt pénzösszeget a pályázati hangversenyek lebonyolítására, illetve a növendékek jutalmazására fordítják. 

#kapcsolódó

I. ORSZÁGOS IFJÚSÁGI GITÁRVERSENY

I. ORSZÁGOS IFJÚSÁGI GITÁRVERSENY

A Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium idén első alkalommal rendezi meg az I....

MAGYAR FILMHÉT A KRÚDY MOZIBAN

MAGYAR FILMHÉT A KRÚDY MOZIBAN

A Magyar Filmakadémia Egyesület, a Magyar Nemzeti Filmalap és az NMHH Médiatanácsa...