LÉTESÍTMÉNYI TŰZOLTÓKKAL GYAKOROLTAK

Hétfőn délután a Dunapack Kft. létesítményi tűzoltóinak elméleti és gyakorlati felkészítést tartott a Nyíregyházi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság szolgálatban lévő „C” csoportja és parancsnoka.

A Nyíregyházi Hivatásos Tűzoltó-parancsnoksághoz három létesítményi tűzoltóság tartozik, az elmúlt hetekben már kettőnél közös szerelési foglalkozást tartottak a nyíregyházi hivatásos tűzoltók. Az elméleti felkészítésen Bajusz István tűzoltó százados, a Nyíregyházi Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság szolgálatparancsnoka az osztott sugár szereléséhez és a légző készülék helyes használatával kapcsolatos ismereteket vette át a létesítményi tűzoltókkal. Ezt követően, elsőként a hivatásos állomány mutatta be az osztott sugár szerelését, majd a papírgyár tűzoltói is begyakorolhatták és elsajátíthatták a rutinos mozdulatokat.

Hétfőn, a szak és védőfelszereléseket, valamint az oktatási és műszaki felülvizsgálatokról készült naplókat, jegyzőkönyveket is ellenőrizte Toldi András tűzoltó őrnagy, nyíregyházi tűzoltóparancsnok a létesítményi tűzoltóságon.

SZ-SZ-B. Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság

Magyarország eddig sikeresen védekezik a járvány ellen

Magyarország eddig sikeresen védekezik...

Magyarország eddig sikeresen védekezik a járvány ellen