Újdonság a Vikár Sándor Zeneiskolában
Zenetörténeti mozaikok címmel nyílt kiállítás a zeneiskolában, ahol zenéhez kötődő motívumokat ábrázoló bélyegeket tekinthetnek meg az érdeklődők. Tamás Attila, az iskola igazgatója volt a vendégünk a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában. Nézd meg a videót!
#kapcsolódó
A cél a munkahelyek megtartása és újak teremtése
Szombaton és vasárnap változik a Nyíregyházi Városi Jégpálya közönségkorcsolya...