Széchenyi szalagavató 12.C és 12.D videóklip

Széchenyi szalagavató 12.C és 12.D videóklip

A Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma 2016. október 14-én megtartott szalagavatóján a 13. A osztály videója mellett a 12. C és a 12. D osztály is figyelemre méltó videókat készített. A Bozsik Akadémia focistái az edzéseikbe, a 12.D informatikusai a mindennnapi iskolai életükbe engednek betekintést.

A 12.C osztály videóklipje

A 12.D osztály videóklipje

#kapcsolódó

 Szépen beszélnek a vasvárisok

Szépen beszélnek a vasvárisok

Szép Magyar Beszéd címmel hirdetett vetélkedőt a Kazinczy- díj Alapítvány-Péchy...

Tűzoltóknál jártak az "aranyos" diákok

Tűzoltóknál jártak az "aranyos" diákok

A Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 4/11. B...