MANÓK LEPTÉK EL A MÚZEUMOT

MANÓK LEPTÉK EL A MÚZEUMOT

A nyíregyházi Jósa András Múzeum időszaki kiállítása.

December 18-ig Ti is megtekinthetitek Tömöriné K. Nagy Ibolya keramikus manókiállítását a nyíregyházi Jósa András Múzeumban.

 

 

Farkas Fanni

Fotók: Jósa András Múzeum

#kapcsolódó

Vidám bérlet karácsonyra

Vidám bérlet karácsonyra

Lepje meg Ön is szeretteit Karácsonyra VIDÁM bérlettel!

Irány Sóstó! Téged is vár a Sárkányhajó Fesztivál és sok finom étel!

Irány Sóstó! Téged is vár a Sárkányhajó...

2018.07.14-én, szombaton egész napos programmal vár Sóstó! A tavon Sárkányhajó...