„A Szakképzés nagykövete”
A Nyíregyházi SzCWesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiumába látogatott Jánvári Zsolt a Williams-istálló Forma–1-es csapatának tagja. Egykori diákunk, Pivonka Szilvia igazgatónőtől „A Szakképzés nagykövete” elismerésben részesült, amelyet 2016. december 30-án vett át.
#kapcsolódó
Május elejétől – azaz, amióta felvettek a Kölcseybe – szerettem volna elmenni...
Szabó Réka (11.c) az ország 4. BÖLCS-ÉSZ-e!