FANTASZTIKUS HANGULAT A SÓSTOLIMPIÁN

FANTASZTIKUS HANGULAT A SÓSTOLIMPIÁN

Közel ezren látogattak el az I. Téli Sóstolimpiára.

A Sportcentrum teljesített a legjobban a rendezvény korcsolyaversenyén, de a kori szerelmesein túl, a jégfaragóknak is nagy szerep jutott Nyíregyháza első Sóstolimpiáján.

A jeges program három legkiemelkedőbb alkotása az Állatpark által elkészített labdázó fóka, az Electrolux - később sörrel teli - hűtője, és a Continental logója volt, mely végül győzelmet is aratott.


Farkas Fanni

Fotók és légifelvételek: Kohut Árpád

#kapcsolódó

Fürdőzz féláron február 28-án!

Fürdőzz féláron február 28-án!

Ha valami jó a télben, akkor a szauna és a fürdőzés az… Idén is lesz Szökjön...

VÁROSI VERÉBAVATÓ-OTT A HELYED!

VÁROSI VERÉBAVATÓ-OTT A HELYED!

Városi verébavatóra készül a Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda. November...