Kisgimnazista FARSANG a Szent Imre Gimnáziumban

Kisgimnazista FARSANG a Szent Imre Gimnáziumban

Péntek délután jelmezes diákok lepték el az iskola kápolnáját. Az osztályok zenés bemutatója és az osztályfőnökök nagymama-jelmezes tánca hatalmas sikert aratott! Mindezek után a tornateremben tombolasorsolás következett, majd egy igazán jó hangulatú DISCO vette kezdetét, ahol minden kisgimnazista táncra perdült!

#kapcsolódó

Sikeres széchenyisek

Sikeres széchenyisek

Újabb siker az országos versenyek sorában!

Meglepetés flashmob gyermeknapon!

Meglepetés flashmob gyermeknapon!

Egy váratlan pillanatban közel félszáz fiatal kezdett egyszerre táncolni Nyíregyháza...