Májustól péntek éjszakánként újra megerősített szolgálatot lát el a Nyíregyházi Rendőrkapitányság a helyi polgárőrséggel és a közterület-felügyelettel együttműködve. A fokozott közterületi jelenlét elsősorban a lakosságot zavaró és a szubjektív közbiztonság érzetet hátrányosan befolyásoló jogsértések megelőzésére irányul.
#kapcsolódó
Az elmúlt napokban a Vidor Fesztivállal párhuzamosan egy ifjúsági csereprogram...
Idén húsz nyíregyházi középiskola végzős osztályának névsora került be a Ballagók...