Ritkán van szerencsénk a magasból is megszemlélni Nyíregyháza gyönyörű belvárosát, mely ősszel is mesésen mutat. Nézzétek meg Ti is a történelmi pompát idéző épületek, és a novemberi táj összhangját!
Farkas Fanni
Légifelvételek: Kohut Árpád
A nagy érdeklődésre való tekintettel az E-misszió Egyesület – átdolgozott,...
A Jósa András Múzeumban már zajlik a tojásfestés. Dankó László beszélgetett...