Diákolimpiai aranyérem!

Diákolimpiai aranyérem!

Gratulálunk hozzá!

Nyíregyháza idei első aranyérmét országos diákolimpián,  Berecz Gréta a Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági Informatikai Szakgimnázium 9. C osztályos tanulója nyerte el  a Debrecenben rendezett Ökölvívó Diákolimpián.

Felkészítője: Molnár Bence a Papp László Ökölvívó Akadémia edzője.

#kapcsolódó

Út az Országos Diákolimpia bronz érméig

Út az Országos Diákolimpia bronz érméig

Január közepén a Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium...

ONLINE Mozdulj Nyíregyháza!  - Tovább bővül a program

ONLINE Mozdulj Nyíregyháza! - Tovább...

ONLINE Mozdulj Nyíregyháza! - Tovább bővül a program