Jól szerepeltek a Nyíregyházi Sportcentrum atlétái

Jól szerepeltek a Nyíregyházi Sportcentrum atlétái

5 aranyéremmel tértek haza az Egyetemi Bajnokságról.

A cikk folytatása : http://www.nyiregyhaza.hu/ot-arany-es-egyeni-csucs-2016-05-30

#kapcsolódó

VÁR A FLEXI-TEAM!

VÁR A FLEXI-TEAM!

Aerobik utánpótlás csoportokat indít a Flexi-Team Aerobik Egyesület, csatlakozz...